
H34 2837/ 54570-00QAA
88 ₴
- Готово до відправки
- Код: H342837
+380 (97) 073-42-42
Максим- +380 (96) 252-13-31Максим
- +380 (63) 735-29-52Максим
- +380 (50) 391-74-95Микола
- +380 (63) 322-38-87Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок передній переднього важеля 54570-00QAA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | H342837, 5457000QAA |
| Виробник | Hetian |
| Кросс-номери | 7700302122, 4500094, 5457000QAA, 9160394 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 75.5 мм |
| Довжина | 79 мм |
| Діаметр внутрішній | 28.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 75.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2003, 1998, 2010, 2007, 2006, 2011, 2004, 2008, 1999, 2001, 2000, 2005, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Автобус |
| Ширина | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴


