
H31 1503/ 48632-26010
88 ₴
- Готово до відправки
- Код: H311503
+380 (97) 073-42-42
Максим- +380 (96) 252-13-31Максим
- +380 (63) 735-29-52Максим
- +380 (50) 391-74-95Микола
- +380 (63) 322-38-87Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього верхнього важеля TOYOTA HIACE IV HILUX VI 4863226010
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | H311503, 4863226010 |
| Виробник | Hetian |
| Кросс-номери | 4863226010 4863235050 4863226020 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 20.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 2003, 1990, 1998, 1994, 1995, 1996, 1997, 1989, 2004, 1993, 1992, 1999, 2000, 1991, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Hiace, HiAce |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴


