
H34 2799/ 54500-8H31A
88 ₴
- Готово до відправки
- Код: H342799
+380 (97) 073-42-42
Максим- +380 (96) 252-13-31Максим
- +380 (63) 735-29-52Максим
- +380 (50) 391-74-95Микола
- +380 (63) 322-38-87Микола
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок передній переднього нижнього важеля NISSAN X-TRAIL T30 545008H31A
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | H342799, 545008H31A |
| Виробник | Hetian |
| Кросс-номери | 545608H300, 545708H300, 545008H310, 545008H31A, 545018H31A, 545018H310 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 55.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.2 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2003, 2010, 2012, 2007, 2006, 2011, 2004, 2008, 2013, 2001, 2005, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴


